Program ücreti

Her şeyi içeren paketimiz maliyeti azaltıyor!

Costs
20190802 114440000 Ios

Ucretler

CAMP AMERICA PROGRAMINA TÜRKİYE`DEN BAŞVURAN ADAYLAR İÇİN ÜCRETLER

*Mülakat Ücreti 90 Euro (İade edilmez)

Camp America Program Ücretleri

Başvuru Kabul Ücreti 90 Euro

Kampa Yerleştikten Sonra 100 Euro

Vize Onayından Sonra 488 Euro **

20190808 112427000 Ios

Basvur

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

*90 Euro mülakat ucreti adayın yetkili Camp America danışmanı ile yüzyüze ya da çevrimiçi gerçekleştireceği yaklaşık 45 dakikalık mülakat hizmet bedelini kapsar. Mülakat bittiğinde verilen hizmet tamamlanmış olur ve iade yapilmaz. Danisman mulakattan hemen sonra aday hakkinda detayli bir tavsiye mektubu hazirlar ve kamplarin gormesi icin sisteme yukler.

**1 Ekim 2020 tarihinden sonra mülakat olacak adaylar için program ücretinde 50 Euro artış olacaktır ve bu artış son ödemeye yansıtılacaktır.

Camp America yurtdışında çalışma deneyimi kazandıran bir kültürel değişim programı olduğundan sadece ileri düzeyde İngilizce okuma, anlama, yazma ve konuşma bilgisine sahip adaylar kabul edilmekte ve her adayla bu yeterliliğini emin olmak adına kayıttan önce sözlü İngilizce sınav yapılmaktadır. İngilizce seviyesi yetersiz adaylar programa kesinlikle kabul edilememektedir.

Program ücretleri ve süreci hakkında tüm koşul ve şartlar adayın basvuru esnasinda kendine özel profil açarken onaya sunulan ve bu sayfaya da atıfta bulunulan sözleşmede belirtilmektedir.

Yukaridaki ücretler programa ilk defa katılacak ya da farklı kampa yerleşmek isteyen adaylar için geçerlidir. Aynı kampa tekrar yerleşmek isteyen adayların ücret bilgisi İngiltere`den başvuran adaylarla aynı olup program sözleşmesinde detaylı olarak anlatılmıştır. Bu ücretler adayın yerleşeceği kampın lokasyonuna ve uçuş bilgilerine bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Ödemelerin tamamı adayın tercihine bağlı olarak AIFS Camp America İngiltere merkez ofisine kredi kartı ile websitesinden, eksiksiz AIFS İngiltere merkez ofisine aktarılmak üzere TL cinsinden Erman USLU adına Garanti Bankası İzmir Kordon Şubesi TR14 0006 2000 8650 0006 6332 72 hesap numarasına veya programa AIFS Camp America sirketi adina komisyon anlasmasi ile danışmanlık hizmeti sağlayan Partner Educational ofislerine makbuz karşılığı elden yapılabilir. Aday kendi belirlediği kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptığı Camp America profilinden tüm finansal bilgilerini dilediği an görüntüleyebilir.

Vize masrafları program ücretine dahil değildir de degisiklik gosterebilir. Vize danismanlik hizmeti Partner Educational tarafindan ucretli olarak saglanmaktadir.

Camp America programına başvurmak isteyen tüm adaylarin profillerinde hizmet sağlayıcı ve ödeme yapılan AIFS Camp America şirketi tarafından onayına sunulan İngilizce program katılım sözleşmesi ile birlikte bu sayfadaki fiyat bilgileri ve koşulları eksiksiz okuyup anladiklari ve kabul ettiklerine dair bildirimi şahsi email adreslerinden yazılı olarak tarafımıza yapmaları şart koşulmaktadır. Ancak bu aşamadan sonra adayın program süreci başlatılabilmektedir.

Haydi durma şimdi başvur

Başvur ve macera başlasın.

An award winning company

Take a look at some of the recent awards we are proud to have received...