Program ücreti

Costs
20190802 114440000 Ios

Ucretler

CAMP AMERICA PROGRAMINA TÜRKİYE`DEN BAŞVURAN ADAYLAR İÇİN ÜCRETLER

*Mülakat Ücreti 90 € (İade edilmez)

Camp America Program Ücretleri

**Vize onayından sonra 725 €

Paket İçeriği;

-Amerika’ya gidiş-dönüş uçak bileti

-Konaklama - Calisma suresince

-Yeme-içme - Calisma suresince

-Kapsamlı sağlık sigortası

-Sevis Ucreti

-Vize Danismanligi

20190808 112427000 Ios

Basvur

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

*90 Euro mülakat ücreti adayın yetkili Camp America danışmanı ile yüz yüze ya da çevrimiçi gerçekleştireceği yaklaşık 60 dakikalık mülakat hizmet bedelini kapsar. Mülakat bittiğinde verilen hizmet tamamlanmış olur ve iade yapılmaz. Danışman mülakattan hemen sonra aday hakkında detaylı bir tavsiye mektubu hazırlar ve kampların görmesi için sisteme yükler.

Camp America yurtdışında çalışma deneyimi kazandıran bir kültürel değişim programı olduğundan sadece ileri düzeyde İngilizce okuma, anlama, yazma ve konuşma bilgisine sahip adaylar kabul edilmekte ve her adayla bu yeterliliğini emin olmak adına kayıttan önce sözlü İngilizce sınav yapılmaktadır. İngilizce seviyesi yetersiz adaylar programa kesinlikle kabul edilememektedir.

Program ücretleri ve süreci hakkında tüm koşul ve şartlar adayın başvuru esnasında kendine özel profil açarken onaya sunulan ve bu sayfaya da atıfta bulunulan sözleşmede belirtilmektedir.

Yukarıdaki ücretler programa ilk defa katılacak ya da farklı kampa yerleşmek isteyen adaylar için geçerlidir. Aynı kampa tekrar yerleşmek isteyen adayların ücret bilgisi İngiltere`den başvuran adaylarla aynı olup program sözleşmesinde detaylı olarak anlatılmıştır. Bu ücretler adayın yerleşeceği kampın lokasyon ve uçuş bilgilerine bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Ödemelerin tamamı AIFS Camp America İngiltere merkez ofisine kredi kartı ile web sitesinden sponsorun kendisine yapılmaktadır. Aday kendi belirlediği kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptığı Camp America profilinden tüm finansal bilgilerini dilediği an görüntüleyebilir.

Konsolosluk vize ucreti program ücretine dahil değildir ve değişiklik gösterebilir. 2024 senesi icin 185 USD olarak belirlenmistir. Bu ucret aday tarafindan direkt konsolosluga odenir ve konsoloslugun belirledigi sartlar gecerlidir.

Haydi durma şimdi başvur

Başvur ve macera başlasın.

An award winning company

Take a look at some of the recent awards we are proud to have received...