Benzersiz bir kültür değişim programı

Amerika' da eğlenceli bir yaz için başvur.

Costs

Amerika’da yaz kampları nedir?

Amerikan kültürünün en popüler simgelerinden biri olan yaz kamplarına 100 yılı aşkın bir süredir her yaz 6-18 yaş aralığında binlerce Amerikalı çocuk yeni aktiviteler denemek, eğlenmek ve yeni arkadaşlar edinmek için katılmaktadır. Aynı zamanda yaz kampları gerçek Amerikan kültürünü yaşamak için de eşsiz bir fırsat sunar. Farklı kamp türlerinde bu benzersiz deneyimi yaşayan çocukların danışmanlığını Amerikalı eğitmenlerin yanında Camp America ile dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen eğitmenler de yapmaktadır. Kamplar genellikle göl kenarında ve ormanlık alanda kuruludur. İçerisinde birçok farklı kültürü barındırdığı için çocuklar ve çalışmaya gelen eğitmenler yaz aylarını yeni kültürleri tanıyarak ve eğlenerek geçirirler. Kampta kalınan yerler oldukça güvenli ve temiz yerlerdir. Kamp süresi min. 9 haftadır. Giden öğrencilerin haftada 1 gün izni bulunmaktadır. Kamptaki çalışma bittikten sonra Amerika’da 30 güne kadar gezme şansınız da bulunuyor!

Dsc06493

Amerika yaz kampında çalışmak

Bu yaz yeni arkadaşlar edindiğin, hayat boyu unutamayacağın anılar yarattığın bir yaz kampı deneyemi yaşayabilirsin. İster mezun ve veya yeni mezun ol, sana ideal kamp için biz buradayız. Kampta herkese göre bir iş var!
Spor, sanat, eğitim gibi yüzlerce alanda çocuklarla çalışabilir ya da kampın destek ekibinde yer alabilirsin

Dsc03346 36F54104Df65E36385Ff06F431A11273

Camp America Programına Kimler Katılabilir?

• En geç 30 Haziran’da Amerika’ya seyahat edebilenler

• Seyahat edecekleri sene 10 Haziran itibariyle 18 - 24 yaş arasi olanlar

• 4 senelik universite ogrencisi olmak ve iyi derecede not ortalamasina sahip olmak

• Ayrıca program danışmanınız ile kısa bir İngilizce mülakat yaparak program için yeterli seviyede dil becerisine sahip olduğunuzu teyit ettirmeniz gereklidir.

• Son 2 sene icinde herhangi bir ABD vize basvurusundan red almamis olmamak.

5912547B 739B 47Ad Ab4D 6Caef358C5C6

Kampta konaklama

Yaz kampları genellikle ormanlık alanda ve göl kenarında kuruludur ve genellikle bungalov tarzı evler kullanılmaktadır. öğrenciler kampta kaldığı süre boyunca konaklama için hiçbir ücret ödemez. Counselor öğrenciler kabinlerde çocuklarla birlikte kalmaktadır, Campower öğrenciler kamptan arkadaşlarıyla birlikte odalarda kalırlar.

Sırada ne var?

Neden Camp Amerika kültür değişim programına katılmalıyım?

How Do I
Get More Info

Yaz kampında beni neler bekliyor?

What Happens
Get More Info

Benim için doğru rolu nasıl belirler ve başvururum?

Why Apply
Get More Info

Haydi durma şimdi başvur

Başvur ve macera başlasın.

An award winning company

Take a look at some of the recent awards we are proud to have received...